Menu Zavřeno

LITTLE TREES SNOWBOARD CAMP – ZIMA

Termíny snowboard campu
Snowboard Camp 2024

Rádi bychom Vás pozvali na pátý ročník snowboardových campů, které jsou vhodné pro začátečníky až pokročilé snowboarďáky. Vaše děti si užijí víkend plný ježdění, srandy a zážitků v Krkonoších na Benecku. Camp bude probíhat pod zkušenými trenéry z naší školy Little Trees Snowboard School ve skiareálu Benecko a Candy Snowparku Benecko.

Místo konání:
Benecko v Krkonoších, lanovka Kejnos, Candy Snowpark Benecko 

Termíny:

1. camp – 27. – 28. leden 2024
2. camp – 10. – 11. únor 2024

Věk:
5 – 15 let (nebráníme se mladším i starším)

Cena:
3 700 kč bez výbavy
3 900 kč s půjčením výbavy (prkno, vázání, boty)

Cena zahrnuje:

 • super zábavu a zkušenosti, které věříme budou přínosem pro děti nejen na snowboardu
 • 2 dny ježdění s trenéry z Little Trees Snowboard School
 • 2x skipass na víkend
 • oběd, svačina (domácí koláč, ovoce) s pitím po celý den
 • dárek, který bude dětem připomínat zážitky z campu

PROGRAM:

Sobota:

V 9:00 Vás budeme čekat u naší snowboardové školy. Tady se společně představíme a seznámíme s programem. Po malé rozcvičce se rozdělíme do skupin podle dovedností jednotlivců (snažíme se děti rozdělit tak, aby se vzájemně nebrzdily a trénink byl nejen zábavný, ale také efektní). Pro výuku využijeme ski areál v plném rozsahu a budeme se věnovat zdokonalování techniky jízdy, freestyle dovednostem a odbourávání špatných návyků podle potřeb jednotlivců. Na závěr se podíváme na video záběry z ježdění dětí a rozebereme si nejčastější chyby tzv. videocoaching.

Neděle:

Opět se setkáváme v 9:00 u naší školy. Navazujeme na sobotní trénink v jednotlivých sekcích (snowpark, sjezdovka, pojízdný pás) a zaměříme se na postřehy z videocoachingu. Po obědě máme připravené dovednostní hry, při kterých si děti prověří své schopnosti a trochu si „zasoutěží“. Nakonec rozdáme dárky a rozloučíme se s přáním na shledanou v příštím roce.

Doplňující informace:

Ubytování si každý zařizuje sám. Doporučujeme zamluvit co nejdříve buď přímo na Benecku nebo v okolí, například ve Vrchlabí nebo Jilemnici. Z každého campu budou pořízeny fotky včetně videa, které budeme sdílet na našem FB. Pro děti máme dostatek instruktorů, kteří mají mnoho zkušeností ve své specializaci. Zkušenější jezdí/trénují s Oldou, Šimonem nebo Vikym, kteří vědí co dělat ve snowparku, sjezdovce i prašanu. O ty menší a méně zkušenější, kteří začínají se starají trpělivé slečny Barča, Káťa a k tomu máme nový pojízdný pás na velmi mírném svahu. Pokročilejší se můžou vyřádit jak na sjezdovce, tak ve snowparku a když to podmínky dovolí tak i v prašanu. K dispozici máme vytápěné zázemí školy v centru dění, kde se o děti, kteří si potřebují odpočinout, postará Káťa.

*náhradní rukavice sebou 🙂

Naše motto:

Naše motto je „furt se něco učím“. Kromě účastníků campu se i my učíme již čtvrtou sezonu, během které pořádáme dětské snowboardové campy. Snažíme se každý rok zlepšovat kvalitu výuky a celého programu. Náš hlavní záměr je, aby děti odjížděly s úsměvem na tváři, nezapomenutelnými zážitky a společně s novými dovednostmi na prkně. Nejde nám o to pěstovat v dětech vzájemnou rivalitu kdo je lepší, naopak preferujeme přátelství, vzájemnou ohleduplnost a podporu. Víme, že to vše je potřeba nejen na svahu. 

Přihlášení:

 • přihlášení je zastavené – kapacita snowboard campu je pro letošní rok naplněna
 • po vyplnění přihlášky Vám přijde potvrzovací email s platebními instrukcemi
 • rezervace se stává závazná po zaplacení
 • v případě že na kemp nedorazíte, případně za sebe nenajdete náhradu, vracíme Vám 50% z ceny

Pro jakékoliv další dotazy volejte na číslo 722 003 097 nebo pište na E-mail littletreesschool@email.cz


VÝUKA JÍZDY A FREESTYLE SNOWBOARDINGU

Vyučujeme od prvních krůčků jak dospělé tak hlavně děti, ale také zkušenejší snowboardisty. Především se zaměřujeme na výuku freestyle snowboardingu. K výuce využíváme celý ski areál Benecko, dle dovedností a potřeb žáka. Pro ty zkušenější máme vlastní Candy Snowpark Benecko, kde vedeme hodiny freestylu.

Učíme každý den od 9:00 do 16:00

Ke každé 2h výuce Vám půjčíme za 200 kč snowboardové vybavení od sportovní značky Beany(snowboard, vázání a boty). Nabízíme také možnost půjčení snowboardového vybavení bez výuky za 400 kč za den.

 • Individuální / Skupinová výuka
 • Začátečník / Pokročilý
 • Základy / Freestyle
 • Česky / English

PRO REZERVACE VOLEJTE +420 722 003 097


KROUŽEK FREESTYLE SNOWBOARDINGU

SNB Freestyle Kroužek 24
Snowboardový kroužek 2024

Chtějí se Vaše děti ve svých snowboardových dovednostech posunout směrem k freestylu pod vedením zkušeného instruktora?

Nabízíme Vám pravidelné snowboardové lekce ve skupinách, pro malé i velké snowboarďáky v zimní sezóně 21/22, při kterých se snažíme dětem předat to nejlepší z našich zkušeností a hlavně si užít skvělou zábavu.

Kde se vše děje:
S dětmi využíváme námi stavěný snowpark na Benecku (sjezdovka Kejnos) přizpůsobený výuce. K dispozici máme také vyhřáté zázemí naší školičky přímo u snowparku, kde máme možnost pohodlně se převléct, odpočinout a také se občerstvit.

Kdy se jezdí:
Začínáme 6.ledna 2024 a pokud nám počasí dovolí, trénujeme až do 17.března. Kroužek je pravidelně každou sobotu a neděli vždy od 14h do 16h. Víme, že s časem to je občas těžké, proto nabízíme alternativu i v ostatních všedních dnech po osobní domluvě pro 2 a více dětí.

Co je potřeba:
Ovládat základní dovednosti na snowboardu (znamená s jistotou zatáčet, brzdit, být lehce pokročilý). Mít vlastní výbavu a permanentku. Po domluvě je možné u nás za poplatek výbavu zapůjčit. Uhradit platbu na náš bankovní účet (228884578/0600) před začátkem sezony. Do zprávy pro příjemce napište celé jméno Vašeho dítěte.
                           
Kolik to stojí:
Za částku 5000 kč získáte 20h lekcí. Během zimy je možné lekce dokupovat. Nabízíme také možnost zakoupení jednorázové lekce v hodnotě 700 kč. Zakoupené lekce je možné využít i pro více dětí.

Pro jakékoliv další dotazy volejte na číslo 722 003 097 nebo piště na E-mail littletreesschool@email.cz.
Rádi Vám vše vysvětlíme.


SNOWBOARD CAMP – LÉTO

Na letním campu Little Trees Snowboard School se zaměřujeme na přípravu na snowboard v létě. Snažíme se zapojit aktivity, které pomáhají k rozvoji dovedností, které souvisí se snowboardingem. Většinou zapojujeme aktivity jako skate, slackline, skákáni na trampolíně, lezení, balanční cviky, ježdění na kole. Také protahování a regenerace po sportovní aktivitě. Dále vysvětlujeme přípravu snowboardu na zimu a servis.

Campy jsou zaměřené pro ty nejmenší žáky ve věku 6-14 let (s možností vyjímek).

CENA