Menu Zavřeno

VÝUKA JÍZDY A FREESTYLE SNOWBOARDINGU

Vyučujeme od prvních krůčků jak dospělé tak hlavně děti, ale také zkušenejší snowboardisty. Především se zaměřujeme na výuku freestyle snowboardingu. K výuce využíváme celý ski areál Benecko, dle dovedností a potřeb žáka. Pro ty zkušenější máme vlastní Beany Easy Snowpark, kde vedeme hodiny freestylu.

Učíme každý den od 9:00 do 16:00

Zdarma Vám půjčíme k výuce snowboardové vybavení od sportovní značky Beany(snowboard, vázání, boty a helmu).

  • Individuální / Skupinová výuka
  • Začátečník / Pokročilý
  • Základy / Freestyle
  • Česky / English

PRO REZERVACE VOLEJTE +420 722 003 097


SNOWBOARD TRAINING

Little Trees Snowboard School také nabízí pravidelnou výuku jízdy a freestyle snowboardingu. Výuka probíhá ve skupině 2x týdně v odpoledních hodinách po celou zimní sezónu ve skiareálu na Benecku nebo ve Vítkovicích. Možnosti tréninků je možné upravit včetně místa, času a pravidelnosti. U kroužku se můžeme zaměřit na dlouhodobější plán výuky a cíle. Pro bližší informace nás kontaktujte.


SNOWBOARD KEMP – ZIMA

Kromě individuální a skupinové výuky, pořádá náš tým Little Trees Snowborad School freestylové zimní kempy ve spolupráci se značkou BEANY. Prostřednictvím této spolupráce Vám můžeme nabídnout snowboardové vybavení od této sportovní značky a Beany Easy Snowpark k výuce, který můžeme přizpůsobit kempu. Kempy pořádáme v Krkonoších ve skiareálu na Benecku. Výuku se snažíme vést zábavnou formou, aby děti bavil, naučily se zlepšovat a podporovat navzájem.

Kempy jsou zaměřené pro ty nejmenší žáky ve věku 6-14 let (s možností vyjímek).

CENA


SNOWBOARD KEMP – LÉTO

Letní kemp Little Trees Snowboard School je  zaměřeny na přípravu na snowboard v létě. Snažíme se zapojit aktivity, které pomáhají k rozvoji dovedností, které souvisí se snowboardingem. Většinou zapojujeme aktivity jako skate, slackline, skákáni na trampolíně, lezení, balanční cviky, ježdění na kole. Také protahování a regenerace po sportovní aktivitě. Dále vysvětlujeme přípravu snowboardu na zimu a servis.

Kempy jsou zaměřené pro ty nejmenší žáky ve věku 6-14 let (s možností vyjímek).

CENA